Hasta Asansörleri

Geniş alanı, konforlu olması sebebiyle hastaneler için özel tasarlanan bu tip asansörlerde, hastanın güveni, konforu ön planda tutulmaktadır. Hasta harici kişilerin asansörün meşgul edilmemesi için özel önlemler alınabilmektedir.

Detaylı Bilgi

Konut Asansörleri

Makine daireli, geleneksel asansörler değişik binalarda kullanılmaktadır. Yeni standartlar ve gelişen teknoloji asansörlerin performansı ve güvenliklerini arttırmıştır. En iyi performans ve operasyon verimliliği elde etmek için teknolojinin tüm imkanları kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi

Hidrolik Asansör

Hidrolik pompa ünitesi tarafından yağın pistonlara hortumla iletildiği ve kabinin direkt veya endirek olarak pistonlar ile hareketinin sağlandığı asansör sistemleridir. Yükleri taşıma amacı ile üretilen iş alanında yoğun olarak kullandığımız araçlar olan yük asansörlerde, hız, konfor, rahatlık ve sorunsuz çalışma gibi birçok kriter bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi

Makina Dairesiz Asansör

Makine daireleri bina üzerinde belli bir yer kaplamaktadır. Bu yer bina estetiğine çoğu zaman uymaz. Bina üzerinde yer kapladığı ve bina estetiğini bozduğu düşünülerek bu sistem geliştirilmiştir. Diğer asansör sistemlerine göre makineleri çok daha verimli ve sessizdir.

Detaylı Bilgi

Panaromik Asansörler

Panaramik asansörler estetik, görüntüsü ile bulunduğu ortama şıklık katmaktadır. Her bina, otel ve tatil köyleri için ayrıca tasarlanan bu asansörler genellikle manzarayı görebilmek için kullanılmaktadır. Lamine camdan üretilen bu asansörler herhangi bir tehlike anında içindekilere zarar vermeyecek şekilde tasarlanmaktadır.

Detaylı Bilgi

Platform Monşarj

Engelli insanların; merdiven, yükselti gibi zorlukları kolayca yenebilmesi, hareket kısıtlılığının ortadan kaldırılması, yaşam kalitelerinin artırılması amacıyla merdiven ve platform olarak asansör yapmaktayız. İster iç mekan ister dış mekan tipinde olsun, sizin de özel ve şahsi gereksinim ve koşullarınıza mutlaka uyacak bir ürünü bulabileceğiniz kapsamlı bir platform ve monşarj asansörleri ürün yelpazemiz bulunmaktadır.

Detaylı Bilgi