FİRMAMIZ HAKKINDA

Sektördeki amacımız tamamen müşterilerimizin memnuniyetini ilk planda tutarak, asansörün güvenli, konforlu ve sorunsuz bir şekilde kullanımını sağlamaktır.

17 yıllık bilgi ve birikimin sonucunda kurduğumuz ONLIFT markası ile asansör sektöründe müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak üzere yola çıktık.

 

Çalışma prensibi; ihtiyacı yerinde ve analitik değerlerle tam olarak tespit edip en uygun ve kalıcı çözümü önermek ve uygulamak olan firmamız, ulusalda kendini kanıtlamış, genç, dinamik ve uzman kadrosuyla projeyi hayata geçirme noktasında profesyonel bir bakış açısıyla hizmetinizdedir.

NELER YAPIYORUZ ?

Asansör Montajı

Binanın mimari projesi ve mevcut asansör kuyusu ölçülerine göre istenilen tip ve özelliklerdeki asansörler projelendirilerek firmamız çalışanları tarafından özenle montajı yapılır.

Asansör Revizyon

Zamanla yıpranan ve yeterli güvenliğe sahip olmayan asansörlerin revize edilmeleri gerekmektedir. Mühendislerimiz tarafından asansörler incelenerek ne tür revizyona ihtiyaç olduğu rapor edilir.

Periyodik Bakım

Bakım hizmeti, deneyimli, işinde uzman mühendis ve teknisyenlerimiz tarafından asansörünüzün tam kapasiteyle ve sorunsuz çalışması amacıyla verilmektedir. Bakım ve servis konularında daha detaylı bilgiler için lütfen irtibat numaralarımızı kullanınız.

Arıza Onarım

Montajını yaptığımız ve Periyodik Bakım Hizmetini üstlendğimiz asansörlerinize 7/24 Arıza ve Onarım desteği sağlıyoruz.

Ücretsiz Keşif

Montaj, Revizyon ve Periyodik Bakım hizmetlerimiz için dilediğiniz takdirde bina veya asansörlerinize ücretsiz keşif ve değerlendirme yapıyoruz. Elde edilen raporlar sonucunda planlama çalışmaları doğrultusunda cazip fiyat tekliflerimizi sunuyoruz.